Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА-тести) на COVID-19

Враховуючи велику значимість визначення епідеміологічної безпеки  хворих при вирішенні питання їх  планової госпіталізації в стаціонарні відділення лікарень в умовах карантину по  гострій коронавірусній інфекції COVID-19,  обов’язковою умовою госпіталізації являється проведення пацієнтам перед госпіталізацієй тесту імуно – ферментного аналізу.

Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА-тести) на COVID-19

Імуно-ферментний аналіз — це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген — антитіло», який виробляється коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом.

Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання.

Використання ІФА-тестів для виявлення антитіл COVID-19 врегульоване наказом МОЗ від 20.05.2020 № 1227 «Про затвердження змін до Стандартів медичної допомоги „Коронавірусна хвороба“» (COVID-19).

З 06 липня 2020 року клініко – діагностична лабораторія розпочала проведення таких тестів на новій, сучасній апаратурі HTI. Immunochem, виробництва США

Сучасний лабораторний комплекс дозволяє проводити дослідження на імуноглобуліни А, М, G. В умовах дії карантину по корона вірусу в першу чергу проводяться обстеження на виявлення маркерів при COVID-19.

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *