Вітаємо!

        Шановні колеги!

Минув ще один рік нашого життя, і ми вже вкотре всі разом зібрались напередодні нашого професійного свята, і я знову маю честь привітати і вшанувати всіх медичних працівників нашого району, бо всі ми колеги, однодумці, люди, для яких допомога хворій людині – це справа всього життя.

У медичного працівника кожен день – непередбачуваний, щодня він працює, вкладаючи всі свої сили, заради порятунку людини. Незважаючи на всі проблеми та труднощі, на всі фінансові та матеріальні проблеми та нестачі сьогодення,  ми маємо згуртований  високопрофесійний колектив, який має високу репутацію в районі, в місті і в області. Ця репутація – труд всіх і кожного не один день, і не один рік. Вже багато десятиріч репутація Чернігівського району підтримується всіма працівниками: від наших шановних ветеранів до нашої молоді. Висока планка професіоналізму притаманна всім структурним підрозділам, всім медичним закладам району.

В святковий день завжди згадується тільки найкраще, а нам всім є чим пишатись, і про що згадувати. Від часу створення медичної галузі в районі найкраще – це колектив медичних працівників нашого району, це постійна праця всіх і кожного на своєму робочому місці, це постійне навчання, адже кожен з вас щоденно зростає в професійному плані. Про рівень медичного обслуговування та його якість свідчить головне – до нас за допомогою звертаються люди звідусіль.

Низький уклін  нашим ветеранам – ви завжди з нами, ваш досвід, ваше відношення до пацієнтів, до колег – це взірець і основа наших традицій.

Маємо нагоду сьогодні подякувати всім небайдужим керівникам, пересічним громадянам, які підтримують районну медицину і словом, і ділом, і коштами, бо без вашої допомоги нам надзвичайно важко існувати.

Дозвольте побажати всім медичним працівникам (а медик – це медик на все життя) міцного здоров’я, наснаги, трудових досягнень, миру та благополуччя у ваших сім’ях, достатку у ваших гаманцях та світлого майбутнього для всіх нас.

Зі святом Вас, дорогі колеги!!

Генеральний директор                                        Руденко Д.М.

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *