Звіт про виконання районної цільової соціальної програми безкоштовного зубопротезування учасників АТО на 2018 рік

 

  Додаток до рішення Чернігівської районної ради  23 квітня 2019 р. «Про        виконання районної цільової соціальної програми безкоштовного зубопротезування учасників антитерористичної операції на 2018 рік»

 Звіт про виконання районної цільової соціальної програми безкоштовного зубопротезування учасників антитерористичної операції на 2018 рік

          У відповідності до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» з метою здійснення соціального захисту та поліпшення доступності спеціалізованих видів медичної допомоги для учасників антитерористичної операції з числа жителів Чернігівського району, Чернігівська районна рада 14 грудня 2017 року затвердила районну цільову соціальну програму безкоштовного зубопротезування учасників антитерористичної операції на 2018 рік. На фінансування видатків у 2018 році програмою передбачались кошти в сумі 40,0 тис. грн.

Реалізація програми покладена на стоматологічне відділення з зуботехнічною лабораторією КЛПЗ «Чернігівська ЦРЛ». Відбір пацієнтів здійснювався, виходячи зі списку жителів району – учасників антитерористичної операції, який за письмовим запитом надається лікарні щопівроку  з управління соціального захисту райдержадміністрації (з дотриманням конфіденційності інформації).

Про продовження дії районної цільової соціальної програми були оповіщені всі медичні заклади первинної ланки надання медичної допомоги району, сільські, селищні ради, населення інформувалось через газету «Наш край».

Учасники  антитерористичної операції звертались до стоматологічного відділення (з посвідченнями), їх оглядали, вирішували питання попереднього лікування та здійснювали необхідне протезування. За 2018  рік забезпечено протезуванням зубів 32   учасникам антитерористичної операції (у 2016 році – 35 осіб, у 2017 році – 36), використані в повному обсязі кошти в сумі 40,0 тис. грн. (Вартість послуг та тарифи на зубопротезування не змінювались).

За результатами роботи по  програмі не було скарг та зауважень з боку учасників антитерористичної операції, а потреба у продовженні цієї акції виявилась актуальною. Тому і в 2019 році медичні працівники КЛПЗ «Чернігівська ЦРЛ» продовжили роботу з учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил в рамках такої ж програми, що прийнята районною радою і на поточний рік.

 

 

Головний лікар КЛПЗ
«Чернігівська ЦРЛ»                                                             Д.М.Руденко

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *