Про роботу по поліпшенню матеріальної бази закладів охорони здоров’я первинної ланки

Члени районного фонду «Милосердя»  на підсумковій конференції в лютому поточного року прийняли рішення щодо виділення коштів фонду для закупівлі медичної апаратури для лікарських амбулаторій Чернігівського району в 2018 році на загальну суму 100,0 тис. грн.

Головною умовою виділення коштів було визначення для закупівлі якомога більш потрібної апаратури, простої в експлуатації, доступної для використання в будь – який час, потрібної для більшості жителів громад та такої, обслуговування якої не потребуватиме значних коштів і витрат часу лікарів первинки.

Всім цим умовам відповідає індикатор вимірювання внутрішньоочного тиску портативний. Вони були закуплені для 6 амбулаторій на загальну суму 102 тис. грн. Використання таких індикаторів дозволить здійснювати швидке, достовірне, безпечне вимірювання внутрішньоочного тиску без додаткового знеболення очей, без ризику інфікування при проведенні вимірювання.

   

Сучасна і надійна апаратура  вже вкотре надається від районного  фонду «Милосердя» для поліпшення якості медичного обслуговування пацієнтів – жителів району, а також членів фонду.

 

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *