Про готовність КЛПЗ «Чернігівська ЦРЛ» до проходження весняної повені 2018 року.

На засідання районної комісії з питань  техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 

22.03.2018 року

Керуючись багаторічними спостереженнями щодо проходження весняного паводку при різних рівнях підйому воду, враховуючи реальну можливість значного підйому повеневих вод  у весняний період цього року, КЛПЗ «Чернігівська ЦРЛ», як медичний заклад вторинного рівня надання медичної допомоги, в повному обсязі може виконати завдання щодо тимчасової госпіталізації на базі стаціонарних відділень важкохворих жителів населених пунктів району, що підпадають під дію паводкових вод.

Зазвичай, можуть бути підтоплені окремі будинки в с.Мньов та відрізана від транспортного сполучення частина с. Мньов, с. Пустиньки, відрізаються хутори та села Дніпровської сільської ради, може бути відрізаний хутор Єньків. При високому водопіллі може підтоплюватись і с. Ладинка. В цьому році можлива  ситуація і з короткочасним підтопленням талими водами будь – яких окремих будинків  в різних населених пунктах району, можливе і короткочасне відрізання окремих сіл від транспортного сполучення.

Головне завдання для вторинного рівня – забезпечення безвідмовної госпіталізації жителів району, які будуть її потребувати. Досвід проведення такої госпіталізації у медичних працівників закладу достатній, провести часткове вивільнення або розгортання додаткових ліжок у відділеннях ми цілком спроможні. Загалом лікарня зможе прийняти до 50 пацієнтів та  забезпечити їх догляд та лікування на час проходження повені.

Харчування та лікування пацієнтів буде забезпечуватись в рамках існуючого бюджетного фінансування.

Для завчасного проведення оглядів місцевих жителів 21 березня бригада спеціалістів у складі ЛОР, гінеколога, невропатолога, сімейного лікаря здійснила виїзд в с. Мньов.

04, 11 та 20 квітня заплановано проведення комплексних медичних оглядів організованих дитячих колективів відповідно в села Дніпровське,   Мньов і Ладинка. До виїздів будуть долучатись хірург, ЛОР, окуліст. За потреби – стоматолог, лаборант.

Заступник головного лікаря  з медичної частини                                             В.М.Чубич

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *