Звіт про виконання районної цільової соціальної програми безкоштовного зубопротезування учасників антитерористичної операції на 2017 рік

Додаток до рішення Чернігівської районної ради  20 березня 2018 р. «Про   виконання районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 рік»

З метою здійснення соціального захисту та поліпшення доступності спеціалізованих видів медичної допомоги для учасників антитерористичної операції з числа жителів Чернігівського району, у відповідності до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Чернігівська районна рада 22 грудня 2016 року затвердила районну цільову соціальну програму безкоштовного зубопротезування учасників антитерористичної операції на 2017 рік. На фінансування видатків в 2017 році програмою були передбачені кошти в сумі 40,0 тис. грн.

Реалізація програми покладена на КЛПЗ «Чернігівська ЦРЛ», а саме: на стоматологічне відділення з зуботехнічною лабораторією. Відбір пацієнтів здійснювався, виходячи зі списку жителів району – учасників антитерористичної операції, який за письмовим запитом надається лікарні щопівроку  з управління соціального захисту райдержадміністрації. До відбору пацієнтів активно долучались стоматологи лікарні, які працюють на базі лікарських амбулаторій району

Про продовження дії цієї районної цільової соціальної програми були оповіщені всі медичні заклади району первинної ланки надання медичної допомоги, сільські, селищні ради, населення інформувалось через газету «Наш край».

Учасники  антитерористичної операції звертались до стоматологічного відділення (з посвідченнями), їх оглядали, вирішували питання попереднього лікування та здійснювали необхідне протезування. За 2017  рік забезпечено протезуванням зубів 36   учасників антитерористичної операції (у 2016 році – 35 осіб), використані в повному обсязі кошти в сумі 40,0 тис. грн. (Вартість послуг та тарифи на зубопротезування не змінювались).

За результатами роботи по цій програмі не було скарг та зауважень з боку учасників антитерористичної операції, а потреба у продовженні цієї акції виявилась актуальною. Тому в 2018 році медичні працівники КЛПЗ «Чернігівська ЦРЛ» продовжують роботу з учасниками антитерористичної операції в рамках такої ж програми, що прийнята районною радою і на поточний рік.

 

Головний лікар КЛПЗ «Чернігівська ЦРЛ»                            Д.М.Руденко

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *