Вже цього року у КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» запрацює новітнє діагностичне обладнання:

закладу виділені півмільйона гривень на закупівлю датчиків та сертифікованого програмного забезпечення для сучасного апарату ультразвукового дослідження «Філіпс». Тендерні закупівлі проводяться через систему «ProZorro».

Передбачається, що кошти будуть спрямовані на датчики, які працюють за різними напрямками – від гінекологічної діагностики до виявлення проблем в органах серцево-судинної системи.

Обладнання голландської фірми «Філіпс» у лікарні не простоює, адже щоденно за його допомогою обстежується близько 50 пацієнтів з різних куточків Чернігівського району та обласного центру. І, звісно, витратні матеріали швидко вичерпують свій технічний ресурс. Тому їхня заміна та ремонт потребує не тільки часу, а і чималих коштів.

«Нові датчики зможуть суттєво продовжити роботу нашої діагностичної апаратури, – наголошує головний лікар закладу Дмитро Руденко, – за що ми і дякуємо народному депутату України Максиму Микитасю, без якого закупівля обладнання, мабуть, була б неможлива. Завдяки його втручанню із Фонду соціально-економічного розвитку було виділено необхідну суму. Отже, попередня робота вже завершена і ще нинішнього року апаратура запрацює, суттєво підвищивши рівень діагностики захворювань, а відтак – і своєчасного їх лікування. Наскільки мені відомо, народний обранець опікується не тільки проблемами Чернігівської ЦРЛ, а і закладами первинної ланки району, для покращення матеріально-технічної бази яких також виділено певні кошти»

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *