Хто кого як годує та як лікує

Для жителів Чернігівського району

Шановні друзі!

Вже багато років Ви всі разом робите добру справу для свого ближнього: сусіда, родича, знайомого, просто для людини, що опинилась у важкій ситуації,- Ви збираєте для лікарні овочі з власних ділянок.

З року в рік ці кілограми картоплі, буряків, моркви, капусти, всього, що Ваші добрі руки покладуть до загального кошика медичні працівники дбайливо зберігають, аби впродовж року мати чим покращити та збільшити раціон годування стаціонарних хворих у лікарні.

Рахуючи виключно бюджетні кошті – вартість харчування 1 пацієнта на день станом на 1 жовтня склала 2,40 грн., а з урахуванням Вашого внеску – складає вже 4,92 грн. Так, це небагато, але це дає можливість надавати пацієнтам, що лікуються в нашій лікарні, достатньо калорійне та, з медичної точки зору, дієтичне харчування.

Ми дуже вдячні всі Вам, хто не пожалів своєї праці, хто потурбувався, аби зібране потрапило на зберігання до лікарні.

Просимо передивитись, як сільські ради та територіальні громади відгукнулись на прохання про надання допомоги на харчування пацієнтів (таблиця 1) та заразом подивитись, скільки людей з цих сільських рад та територіальних громад за 9 місяців поточного року отримали стаціонарне лікування в нашій лікарні
(таблиця 2).

Висновки робіть самі.

З повагою,
Головний лікар Д.М.Руденко

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *