Сьогодні – Всесвітній день зору


Для залучення глобальної уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору щорічно у другий четвер жовтня під егідою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я проводиться Всесвітній день зору. В цьому році це 12 жовтня.
У цей день ми вирішили розповісти вам, які продукти корисні для ваших очей.
Звичайно, кожен колись чув, що для очей дуже корисна морква. Але на цьому весь перелік подібних продуктів не закінчується. Очам дуже корисні вітаміни А, В і С. І ми розповімо, в яких продуктах вони є у великій кількості.
Гарбуз

А знаєте, чому саме морква корисна для зору? Вся справа в пігменті, який і дає їй такий колір. Ну і гарбуз нітрохи не менш помаранчевий. Бета-каротин – це те, що дає таке забарвлення цих продуктів, і мало того, він дуже корисний для ваших очей. Варто додати, що в гарбузі ще дуже багато лютеїну і зеаксантину, які чудово впливають на сітківку.

Печінка тріски

Потрібно бути чесними і сказати, що печінку тріски мало хто любить. Але марно, адже це дивовижне джерело риб’ячого жиру. І саме в ньому міститься величезна кількість кислот омега-3, які корисні для всього організму.

Сир

Прекрасний продукт для вашої сітківки. Все тому, що у сирі є дуже багато вітамінів групи В та інших корисних мікроелементів.

Чорниця

Ці ягоди можуть похвалитися тим, що мають дуже багато речовин, які сприяють накопиченню родопсину і йодопсина. Саме вони допомагають нашій сітківці.

Гіркий шоколад

Він дуже хороший не тільки для очей, але й загалом для вашого організму. Швейцарські лікарі досить довго досліджували всі позитивні якості гіркого шоколаду на організм. І прийшли до висновку, що він скорочує кількість вільних радикалів в організмі. А це означає, що він здатний зменшити ризик розвитку глаукоми.

А ще подивіться Вправи для очей.

Опубліковано у Цікаво знати. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *