Офтальмологічне відділення на 30 ліжок, в т.ч. 10 ЛОР-ліжок

Офтальмологічне відділення з ЛОР ліжками укомплектоване сучасним обладнанням, яке дає можливість:
По офтальмологічних захворюваннях:
забезпечується комплексна діагностика зору, проводиться терапевтичне та хірургічне лікування очних захворювань. Так, здійснюється оперативне лікування  катаракти (факоемульсифікація), глаукоми (синустрабекулектомія та синустрабекулостомія, проводиться імплантація клапана «Ахмета») тощо. Забезпечується  діагностика та лікування захворювань сітківки (діабетична ретинопатія, вікова макулодистрофія), запальних та незапальних захворювань ока.

Для проведення мікрохірургічних операцій використовується багатофункціональна система Millenium (Bousch & Lomb), офтальмологічний мікроскоп OPMIVISU – 160 від компанії Carl Zeiss.

По ЛОР захворюваннях:
забезпечується діагностика та лікування гострих захворювань вуха, носа, навколоносових пазух, глотки, гортані та їх ускладнення, невідкладна допомога при травмах вуха, горла і носа (в межах вторинного рівня надання медичної допомоги). Проводиться лікування гострої і хронічної сенсоневральної приглухуватості, хвороби Меньєра та інших вестибулярних дисфункцій, інших незапальних захворювань ЛОР – органів.

Виконуються операції:
на лімфоглотковому кільці (тонзилектомія, аденотомія), розтин і дренування абсцесів глотки, гортані і шиї,  класичні сануючі операції на навколоносових пазухах, функціонально-реконструктивні операції на зовнішньому носі і носовий перетинці;  підслизова резекція носової перетинки, септопластика, поліпотомія, поліпоетмоїдектомія, ендоскопічні операції на приносових пазухах і порожнині носа, сануючі ендоуральні операції при гнійних середніх отитах; тимпанотомія (шунтування) при секреторних отитах; бужування стравоходу після хімічних опіків, а також гортані при склеромі; підслизова вазотомія; трахеотомія.

Завідувач відділенням:

Присяжнюк Юрій Євгенович, лікар – офтальмолог   вищої категорії.
Закінчив в 1984 році Вінницький державний  медичний інститут ім.. М.І.Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа»
Тел. 60-70-45

Лікарі:
Гусак Наталія Олексіївна, лікар-отоларинголог вищої категорії.
Закінчила Івано-франківській медичний інститут в 1992 році за спеціальністю «Лікувальна справа»

Дорошенко Тетяна Анатоліївна, лікар-офтальмолог   другої категорії.
Закінчила Київський національний медичний університет в 2001р. за спеціальністю «Лікувальна справа»

Старша сестра медична
Іващенко Людмила Дмитрівна,
сестра медична вищої категорії