Педіатричне відділення на 30 ліжок

Завідувач відділенням:

Бойко Світлана Ігорівна, лікар – педіатр вищої категорії.

Закінчила в 1978 році Київський медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія»
Тел. 3-11-92

Старша сестра медична
Мозольова Майя Миколаївна,
сестра медична вищої категорії

Педіатричне відділення забезпечує діагностику та  лікування основних груп захворювань у дітей: органів дихання, травлення, сечовивідної  систем, хвороб крові та обміну речовин (крім захворювань інфекційного походження).
Госпіталізації підлягають хворі діти у віці до 18 років з перебігом захворювань середнього та важкого ступеня, діти за соціальними показами (за неможливості забезпечення лікування в домашніх умовах, діти  без батьківського піклування).
У відділенні створені умови для безпечного і комфортного перебування дітей  віком від декількох днів, в тому числі разом з матерями (за необхідності, при госпіталізації дітей до 6 років). У відділенні наявні можливості для проведення фізіотерапевтичного лікування, створені умови для організації дитячого дозвілля у вільний від процедур час. З 2010 року відділення має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини», що підтверджено відповідним сертифікатом МОЗ України (розширена ініціатива ВООЗ та ЮНІСЕФ).
Крім лікування, у відділенні проводиться відбір хворих, що потребують високоспеціалізованого лікування в медичних закладах третинного рівня та здійснюється відповідне направлення хворих дітей для такого лікування.
Тісний взаємозв’язок з лікарями – педіатрами, сімейними лікарями лікарських амбулаторій дозволяє забезпечувати якісний динамічний нагляд  за маленькими пацієнтами, сприяє організації своєчасного потрібного лікування.

Перелік показань для госпіталізації