Рентгенологічне відділення

Завідувач:

Довга Валентина Миколаївна – лікар-рентгенолог першої категорії.
Закінчила Донецький державний медичний університет в 1997 році за спеціальністю «Медико-профілактична справа»
Тел. 3-03-65

Рентгенологічне відділення працює в цілодобовому режимі: черговий персонал в будь – яку годину забезпечить проведення потрібної рентгендіагностичної процедури за лікарськими призначеннями. Технічні можливості наявної апаратури забезпечують проведення обстежень в рентгенівському (флюорографічному) кабінеті, а також, за допомогою мобільної пересувної апаратури пацієнта можна обстежувати безпосередньо на операційному столі в оперблоці лікарні або в ортопедо – травматологічному відділенні, куди пацієнт потрапив з травмою.

Завдяки наявним технічним можливостям та високій фаховій кваліфікації персоналу, який працює маємо можливість виконувати широкий спектр діагностичних обстежень:

  1. Флюорографічне обстеження органів грудної клітки – своєчасне виявлення патології органів середостіння, скелета грудної клітки, органів дихання: активного туберкульозу та його залишкових змін, злоякісних та доброякісних новоутворень, неспецифічних захворювань легень.
  2. Цілодобове багато проекційне рентгенологічне обстеження органів грудної клітки, черевної порожнини, кісткової та сечостатевої систем, –  виявлення патологічних станів та контроль їх динаміки.
  3. Рентгеноскопічне обстеження органів шлунково-кишкового тракту з використанням високо атомних препаратів (водної суміші барію та водного розчину органічних з’єднань йоду) – виявлення рентген морфологічних та рентгенфункціональних особливостей органів травного апарату. Ці методики потребують спеціальної підготовки пацієнтів.
  4. Спеціальні методи рентгенографії з використанням рентген контрастних речовин (черезфістульні, нисхідні та висхідні пієлоуретроцистографії, метросальпіографії) – методики потребують спеціальної підготовки та забезпечують прицільне дослідження сечостатевих органів